Uudised

News

Wordpress Toolkit ja Imunify360 uuendused

02.02.2023

Wordpress Toolkit ja Imunify360 uuendused aitavad nüüd efektiivsemalt reageerida veebilehte tabavate pahavaradega.
News

Kõrgkäideldav S3 teenus, mis on tihedalt seotud VMware pilveteenusega

02.02.2023

S3 (simple storage service) puhul on tegu kiire ja skaleeritava veebipõhise pilvesalvestusteenusega. Teenus on mõeldud taskukohaseks andmete ja rakenduste veebipõhiseks varundamiseks ning arhiveerimiseks.
News

2022 kokkuvõte

12.01.2023

2022. aasta on läbi käidud ja toome järgnevalt välja märkimisväärsed saavutused ning verstapostid. Aasta oli tormiline ja ei jäänud ka WaveCom´i tegevus puutumata Eesti majandust ja inimesi raputanud sündmustest.
News

PHP X-Ray ja AccelerateWP aitavad aeglast lehte kiirendada

10.01.2023

Ühe veebilehe kõige olulisemaks omaduseks on selle kiirus. Praktika näitab, et kui leht on aeglane, siis klient veebilehele kauaks ei jää. Kõrgendamaks veebilehe konkurentsivõimet, pakub WaveCom veebimajutuse teenuse jaoks tippkvaliteetset riistvara ja haldustarkvara.
News

Kõrgkäideldavad ja täisautomatiseeritud VMware Tanzu Kubernetese klastrid kättesaadavad Eestis pilveteenusena

12.12.2022

VMware Tanzu Kubernetes Grid lahendus võimaldab mikroarhitektuuril paiknevaid töökoormusi ja infrastruktuuri hõlpsalt paigaldada ning seda hallata oluliselt kuluefektiivsemalt kui native Kubernetesega.
News

Virtuaalmasina- ja konteineraplikatsioonide juurutamine on aeganõudev? App Launchpad vabastab ajakulust.

29.06.2022

Lõppkliendi aplikatsioonid on muutumas järjest keerulisemaks ja pilveteenuste pakkujad arendavad teenuseid, mida oleks lihtsam ja vähem ajamahukam juurutada. App Launchpad on suunatud pilveteenuste tarbijatele, eelkõige arendjatatele, kes keskenduvad vähem pilve keerukusele ja rohkem rakendustele. App Launchpad´is saavad arendajad käivitada aplikatsioone kõigest mõne sekundiga.