fbpx AS WaveCom’i juhtimissüsteem läbis eeskujulikult korralised auditeerimised | WaveCom

AS WaveCom’i juhtimissüsteem läbis eeskujulikult korralised auditeerimised

2020

Pressiteade

08.11.2021

Septembris toimusid AS WaveCom´is kvaliteedijuhtimissüsteemi korralised välisauditid, mille viisid läbi Bureau Veritas audiitorid. Auditeerimine läks suurepäraselt, sest mittevastavusi ei leitud. Välisauditi tulemused tõestasid, et ettevõtte kvaliteedi, infoturbe ning käideldavuse süsteem toimib efektiivselt ning vastab ISO 9001 ja 27001 standardite nõuetele.

Kogu sertifitseerimistsükkel kestis kaks kuud. Protsess algas partnerite poolt läbiviidud siseauditiga, mille raames uuendati ettevõtte dokumentatsiooni, täiendati infoturbe meetmeid ja protsesse ning koolitati töötajaid. Teenusplatvormi ja andmekeskuse arendustegevuste käigus tõstsime teenuste käideldavust ning turvalisust.  Sertifitseerimistsükli lõpetas edukalt läbitud Bureau Veritas´e välisaudit.

Tagamaks veelgi kõrgemat võimalikku käideldavust ja turvet on meie teenuste platvormid saanud olulisi uuendusi. Vahepealsete arenduste tulemusena oleme täiendanud ja parendanud andmekeskuse sõlmi ning võtsime kasutusele uusi kõrgtasemelisi tehnoloogiaid. Eraldi võiks välja tuua VMware Cloud pilveteenuse ülemineku uue põlvkonna HPE Synergy serveriplatvormile. Innovatiivne Synergy platvorm võimaldab oluliselt suuremaid andmeedastusmahte madalama latentsiga, lisaks võeti kasutusele võimsamad protsessorid.

Ettevõtte teenustele kohaldatud ülevaatused ja kontrollid ning ka klientide tagasiside kinnitab selgelt, et ettevõtte poolt osutatavad teenused vastavad nii kliendi kui ka kui ka muudele (ISO9001; 27001 jne) kindlaksmääratud nõuetele ja normidele.

Oleme alati teinud kõik, et tagada kõrgkäideldavate teenuste osas tuumplatvormide tõrgeteta töö. Meie kliendid on meie teenuste parimad hindajad ja tunneme suurt rõõmu, et meie klienditeeninduse tulemuslikkuse üldine rahuolu on 4.7/5.
2021. aasta eesmärk on kasvatada AS WaveCom käivet 25%. Selle aasta esimese 9 kuuga on käive kasvanud 26% ja aasta lõpuks näitavad kalkulatsioonid 28% kasvu.

WaveCom´i andmekeskuste teenuseid kasutavad nõudlikud kliendid nii Eestist kui ka tervest maailmast, sealhulgas Euroopast, Ameerikast ja Aasiast. Klientide ja partnerite jaoks pakub ISO 9001 ja 27001 standardite  vastavus stabiilset kindlustunnet, näitab ettevõtte usaldusväärsust ning tõestab, et oma äris tegutseb WaveCom vastavalt parimatele tunnustatud praktikatele. See võimaldab ettevõttel kasvatada äri nii lokaalselt kui ka rahvusvaheliselt, osaledes kõrgetele infoturbe nõuetele vastavates rahvusvahelistes hangetes ja koostööprojektides.

AS WaveCom on 2001. aastal asutatud Eesti ettevõte, mis pakub kõrgkäideldavaid serveri- ja pilveteenuseid. WaveCom´i missioon on olla ettevõtetele usaldusväärseim partner ja tagada turvatunne ärikriitiliste andmete omanikule. Ettevõtte visioon on olla maailmatasemel, parima võimaliku innovatsiooni ja kliendirahuloluga IT infrastruktuuri majutusteenuste pakkuja. 2018. aastal valminud novaatorlik andmekeskus kasutab ainult kvaliteetseid Schneider Electric / APC uue põlvkonna lahendusi, mille kompromissitu kvaliteet tagavad maksimaalse käideldavuse. Ettevõte on alates 2018. aastast rakendanud andmekeskuse käitlemisel ISO 9001:2015 kvaliteedijuhtimissüsteemi. 2019. aasta suvel hindas Bureau Veritas WaveCom´i andmekeskuse ja teenused vastavaks ISO 27001:2013 standardile. WaveCom´il on ligi 3000 klienti 65 riigis.

Lisateave:


Jaak-Heinrich Jagor
Turundus- ja kommunikatsioonispetsialist

WaveCom AS
Endla 16, 10142 Tallinn
Tel: +372 5685 000
@email
www.wavecom.ee

Aadress: Endla 16, Tallinn 10142Telefon: (+372) 685 0000@email