PHP X-Ray ja AccelerateWP aitavad aeglast lehte kiirendada

Ühe veebilehe kõige olulisemaks omaduseks on selle kiirus. Praktika näitab, et kui leht on aeglane, siis klient veebilehele kauaks ei jää. Kõrgendamaks veebilehe konkurentsivõimet, pakub WaveCom veebimajutuse teenuse jaoks tippkvaliteetset riistvara ja haldustarkvara.

Kahjuks pole kiiremast riistvarast aeglase lehe vastu alati abi, suurim faktor lehe kiiruse määramisel on veebilehe enda kood. Optimiseerimata kood võib lisada mitmeid sekundeid veebilehe avamisele ning oluliselt halvendada kliendi kogemust.

 

PHP X-Ray

WaveCom pakub alates 2022. aasta sügisest kõikides veebimajutusteenustes uudislahendust „PHP X-Ray“. PHP X-Ray tööpõhimõte on veebilehe kiiruse monitooring kui ka aeglase koodi tuvastamine. PHP X-Ray on veebihalduri parim tööriist nii spetsiifilise veebilehe lahenduse kui ka levinumate sisuhaldusplatvormide puhul.

PHP X-Ray veebilehe raport annab ülevaate kõige rohkem aega kulutavamatest PHP-funktsioonidest, andmebaasi päringutest, loodud HTTP-päringutest kui ka WordPressi pluginatest. Selle info põhjal suudab vähemalt algteadmisi omav IT spetsialist teha järeldusi põhjustest, miks leht avaneb aeglaselt.

PHP X-Ray leiate juba praegu cPanel halduspaneelist „Software“ kategooria alt. PHP X-Ray kasutusjuhendi leiate meie abikeskusest.

php x-ray

 

 

AccelerateWP

WaveCom pakub lisaks kõikides veebimajutusteenustes „AccelerateWP“ lahendust. AccelerateWP tööpõhimõte on pakkuda asjakohalike optimeeringuid lehe kiireks tööks ja soovitusi koostöös PHP X-Ray lahendusega. AccelerateWP saab paigaldada ainult lehele, mis sellest reaalset kasu saaks – kiirele veebilehele seda paigaldada võimalik ei ole.

acceleratewp

AccelerateWP on kasulik moodulite kogum pea igale veebihaldurile lehtede optimeerimiseks. AccelearteWP abil puhverdatakse enimkülastatud ja aeglasemad lehed, et neid väiksema jõudluse ja vaevaga klientidele esitleda. Puhversüsteemi abil on võimalik tuua veebilehe näiline kiirus kümnetesse millisekunditesse. Sobides ideaalselt veebilehele, kus suurem osa sisust on staatiline ning vähemuutuv.

Kaheks peamiseks mooduliks on "Site Opimization" (WordPress plugin) ja „Object Cache“ (Redis andmebaasi põhine).

AccelerateWP leiate samuti juba praegu cPanel halduspaneelist „Software“ kategooria alt. 

accelerateWP