fbpx Mida toob lähitulevik? | WaveCom

Mida toob lähitulevik?

speed

2019 saab olema äri arenduse aasta. Eelkõige keskendume nõudlike IT ja tehnoloogiaettevõtete teenindamisele.

Kindlasti tuleb muudatusi personali hulgas ning lisandub ka uusi töötajaid. Tähtsal kohal on koolitused ja uute oskuste omandamine.

Suurt rõhku paneme oma teenuste arendusele. Esimese  kvartali teisel poolel muutuvad nutikamaks ja veel paremini hallatavamaks kõik meie tähtsamad teenused. Kõike saab juhtida nutitelefonis. Juba jaanuaris lisame kliendiportaali serverimajutuse ja privaatserveri platvormi monitooringu ning automaatteavitused.

Veebimajutuses jõuab uuele tasemele sisuhaldusplatvormide automaatuuendus. Koostöös turvatarkvaraga suletakse ohutult augud, mida võidakse väärkasutada pahalaste poolt.

Aasta teiseks pooleks loodame lõepetada ISO 27001 sertifitseerimise.

Põhirõhk tuleb VMware vCloud arendusele. Klientide võimekus oma teenuseid juhtida ja hallata ilma meie abita muutub täiuslikuks. vCloudi lisana toome turul uuendusliku varundussüsteemi mis taastab nupulevajutusega virtuaalmasinad teises handekeskuses või VMware on premises keskkonnas.

Meie visiooniks on olla maailmatasemel, innovaatiline ja kõrgeima võimaliku kliendirahuloluga serveriteenuste pakkuja. Jätkame püüdlemist selle eesmärgi poole.

Aadress: Endla 16, Tallinn 10142Telefon: (+372) 685 0000@email