HPE Synergy platvorm – Pilveteenuse uus tase

2020

Infotehnoloogia sektoril on hetkel pideva surve all pakkuda rakendustele, arendajatele ning ettevõtetele kiiremat ja adaptiivsemat pilveteenuste infrastruktuuri. Vajatakse paremat kõrgkäideldavust, skaleeritavust ja turvalisust. Antud nõudlus paneb pilveteenuste pakkujad leidma üha efektiivsemaid ja innovaatilisemaid lahendusi. WaveCom’i pilveteenused on 2021 aasta lõpuks kolinud enterprise tasemel HPE Synergy komponeeritava platvormi peale. WaveCom tegi investeeringu HPE Synergy platvormile selleks, et pakkuda äri- ja ajakriitilistele teenustele veelgi paremat töökindlust. HPE Enterprise lahenduste tootjapoolne riistvara ja tarkvara tugi teenusepakkujale annab täiendava kindluse ka kliendile, et nende aplikatsioonid on kõige kõrgemate standardite kohaselt hoitud.

 

HPE Synergy toob ühe integreeritud haldusplatvormi alla järgmise põlvkonna arvutusvõimsused, mitmesugused salvestusvõimalused ja tulevikukindlad võrguühendused.

 

Komponeeritavas infrastruktuuris on arvutus-, salvestus- ja võrguressursid liikuvad. See omadus võimaldab ressursse dünaamiliselt ümber suunata erinevatesse klastritesse läbi veebipõhise tarkvaraliidese või API.

Tarkvarapõhise intelligentsusega HPE Synergy kasutab automatiseerimist, et vähendada igapäevaste toimingute keerukust ja aja kulu, suurendades seeläbi tootlikkust ja vähendades kulusid. Näiteks ühe VMware ESX host serveri üles seadmine toimub kahe tunni jooksul, mille sees seadistatakse automaatselt ettenähtud seaded, uuendatakse püsivara, toimub VMware ESX paigaldus koos vajalike tarkvarauuendustega. Lõpuks tehakse ESX seaded ning viiakse server klastrisse.

 

hpe synergy

Saamaks kätte parimat võimekust Synergy platvormist kasutatakse virtual connect-i ja network fabric-ut, mille abil saab mitmeid Synergy serveri kaste omavahel ühendada suuremaks võrguks. See omakorda võimaldab jätta võrguliikluse synegry platvormi sisse pakkudes suuremat kiirust 80Gb serveri kohta ja madalamat latentsi. Uuenenud platvorm kasutab Xeon Gold 6142 CPU-sid mis pakuvad oluliselt rohkem tuumi serveri kohta kui eelnevad Gold 6116 CPU-d. Üleminekuga HPE Synegry platvormile uueneb ka meie Fiber Channel storage võrk. Senisesd 16Gbit Brocade lülitid asenduvad uue põlvkonna Brocade 32/64Gb mudelitega, mis pakuvad kombineerituna meie uute NVME Gen 4 andmehoidlatega konkurentsitut jõudlust.

Üleminekuga uuemale tehnoloogiale on paranenud oluliselt kõrgkäideldavus ning elektri ja jahutuse kasutus.