SSL sertifikaadid

WaveCom pakub laia valikut tunnustatud ja usaldusväärseid SSL sertifikaate. Valikust leiab rahvusvahelise brändi Sectigo (endine Comodo) ja maailma usaldusväärseima digitaalsete sertifikaatide pakkuja DigiCert ja selle kontserni brändid RapidSSL, GeoTrust ja Thawte. Eelnimetatud organisatsioonide toodete valikust leiab sertifikaate igale vajadusele. Olgu prioriteediks turvata domeeni, alamdomeeni, ettevõtet või kogu veebrirakendusi puudutavaid osasid läbi extended validation-i.

Kõiki sertifikaate saab taotleda e-maili teel ja kuskile minema ei pea. Lihtsamate teenuste puhul on protsess automaatne ja võtab kõigest mõned minutid. Keerukamate teenuste puhul on vaja saata täiendavad dokumendid ja väljastamise aeg on kuni 5 päeva.

Kõikidel SSL sertifikaatidel on 14-päevane raha tagasi garantii ja olenevalt teenusest 10 000-1 750 000 dollariline teenusepakkujapoolne tagatis.

DigiCert

DigiCert

DigiCert SSL-sertifikaadid on turu tugevaimad ja usaldusväärsemad digitaalsed sertifikaadid. DigiCert on kõige kallim SSL / TLS-i sertifikaadibränd, mis pakub esmaklassilist kvaliteeti neile, kes mõistavad selle väärtust. Soovitatav erilahenduste turbeks.

DigiCert-I poolt välja antavatel sertifikaatidel on igapäevane pahavara skaneerimine ja 256-bitine krüptimine. Kõik DigiCert SSL sertifikaadid toetavad lisatasu eest mitme domeeni (SAN) võimalust, pakkudes oma sertifikaatidega vähemalt 1 500 000 dollarist garantiid ja 14-päevane raha tagasi garantii. Uuendusprotsess võtab vaid mõned minutid.

DigiCert pakub ainult organisatsiooni ja laiendatud valideerimise SSL-sertifikaate. Domeeni valideerimise tooteid pole saadaval.

DigiCert loodi 2003. aastal.

 

Telli sertifikaat

RapidSSL

RapidSSL

RapidSSL on maailma tugevaima ja usaldusväärseima digitaalsete sertifikaatide pakkuja DigiCert allahindlusbränd ja juhtiv odavate sertifikaatide ettevõte, mis pakub väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele taskukohaseid SSL-sertifikaate. Soovitatav erilahenduste turbeks.

Nende SSL-sertifikaate on lihtne paigaldada ja need väljastatakse tavaliselt mõne minuti jooksul ilma paberimajanduseta. Kaasas tulevad ka tasuta väljaanded ja mobiilne tugi. Kõigile SSL-sertifikaatidele on tagatud 14-päevane raha tagasi garantii ja 10 000 $ garantii, mis pakub rahalist kaitset ja igakülgset kliendituge.

Puudusteks on piiratud SSL-sertifikaade valik ja neid ei soovitata veebitehingutega veebisaitidele.

RapidSSL loodi 2003. aastal ja 2017. aastal omandas selle DigiCert.

 

Telli sertifikaat

GeoTrust

GeoTrust

GeoTrust on üks maailma suurimaid digitaalsete sertifikaatide pakkujaid, millel on enam kui 100 000 klienti enam kui 150 riigis. GeoTrust pakub erinevaid taskukohase hinnaga SSL-sertifikaate nii väikeettevõtetele kui ka suurtele ettevõtetele. GeoTrust on üks peamisi valikuid, mida tuleks kaaluda, kui otsite SSL-sertifikaati, et muuta oma veebisait veebitehingute jaoks turvalisemaks. Soovitatav erilahenduste turbeks.

QuickSSL-i sertifikaadid väljastatakse mõne minuti jooksul ja ilma paberimajanduseta. True Business ID sertifikaadid nõuavad paberimajandust ja väljastatakse sõltuvalt autentimise tasemest 1-5 päeva jooksul. Kõikidel SSL-sertifikaatidel on tasuta väljaanded ja mobiilne tugi. Sertifikaate toetab 14-päevane raha tagasi garantii ja 500 000–1 500 000 dollari garantii, mis pakub rahalist kaitset.

Puuduseks on foorumi toe puudumine.

2001. aastal sai GeoTrust SSL-sertifikaatide pakkuja. 2017. aastal omandas DigiCert GeoTrusti ning pälvis tunnustuse ja usalduse sertifitseerimisturul.

 

Telli sertifikaat

Thawte

Thawte

Thawte on juhtiv ülemaailmne SSL-i pakkuja, pakkudes täielikku valikut SSL-tooteid, sealhulgas EV, OV, DV, SGC, Wildcard ja SAN SSL sertifikaate. Soovitatav erilahenduste turbeks.

Thawte pakub domeeni, äri ja laiendatud valideerimist. SSL 123 sertifikaadid väljastatakse mõne minuti jooksul ja ilma paberimajanduseta. Muud sertifikaadid vajavad paberimajandust ja väljastatakse sõltuvalt autentimise tasemest 1-5 päeva jooksul. Kõigil SSL-sertifikaatidel on tasuta väljaanded ja mobiilne tugi. Sertifikaate toetab 14-päevane raha tagasi garantii ja 500 000–1 500 000 dollari suurust garantiid, mis pakub rahalist kaitset.

SAN sertifikaatide puhul ei ole hinna sees ühtegi SAN-i.

Thawte loodi 1995. aastal ja sellest on saanud veebis suuruselt viies avalike sertifikaatide pakkuja. 2017. aastal ühines Thawte maailma tugevaima ja usaldusväärseima digitaalsete sertifikaatide pakkuja DigiCert-ga.

 

Telli sertifikaat

Sectigo

Sectigo

Sectigo on maailma suurim kommertssertifikaatide ettevõte, millel on enam kui 700 000 klienti ja üle 20 aastane kogemus veebis usalduse alal. Nad pakuvad palju võimalusi, alates EV-st kuni UC-ni ja lõpetades metamärgi SSL-sertifikaatidega.

Sectigo SSL-sertifikaadid vastavad nii väikeste kui ka suurtele veebipoodide vajadustele, mis tähendab suurt valikut hinnatasemeid ja funktsioone, mille vahel valida. Sectigo ei võta uuendustasusid ning kõigi sertifikaatide taotlemine toimub veebis. Kõigis ettevõtte sertifikaatides on igapäevane pahavara skaneerimine. Sertifikaate toetab 14-päevane raha tagasi garantii ja 10 000–2 000 000 dollarit garantii, mis pakub rahalist kaitset.

Ei soovitata keerulisemate süsteemide erilahenduste turbeks.

Sectigo asutati 1998. aastal, mis sai alguse Comodost. 2004. aastal kolisid nad oma peakontori Suurbritanniast USA-sse. Aastal 2018 nimetati Comodo ümber Sectigo-ks.

 

Telli sertifikaat

WaveCom pakub laia valikut tunnustatud ja usaldusväärseid SSL sertifikaate.