Küpsiste poliitika

Meie veebisaidid kasutavad küpsiseid ja muid tehnoloogiaid, nagu skriptid, fondid ja pildid. Need tehnoloogiad võimaldavad erinevaid funktsioone, näiteks ostukorvide kasutamist ja teie kogemuse isikupärastamist meie saitidel. Need võimaldavad meil ka jälgida, milliseid meie veebisaidi osi inimesed on külastanud, aitavad meil hinnata reklaamide ja veebiotsingute tõhusust ning annavad meile ülevaate kasutajakäitumisest, mis aitab meil parendada meie kommunikatsiooni ja tooteid. Lisaks kasutame neid tehnoloogiaid oma toodete ja teenuste veebireklaamiks.

Meie poolt kasutatavad tehnoloogiad on kavandatud nii, et teid tunnustatakse igal korral, kui meie veebisaiti külastate. Selle tunnustamise teostab meie server (või kolmandate osapoolte serverid), mis määrab teile või teie veebilehitsejale konkreetse identifitseerimisnumbri, sageli salvestatuna teie veebilehitseja "küpsises".

Küpsised on väikesed failid, mis sisaldavad konkreetset teavet seoses teie veebisaidi kasutamisega, näiteks ostukorvi esemed ja unikaalsed tuvastusnumbrid. Need küpsised määratakse meie veebiserveri poolt ja kolmandate osapoolte veebiserverite poolt, kellega meie koostööd teeme. Iga kord, kui meie veebisaiti külastate, saavad need samad serverid lugeda, uuendada või kustutada küpsistes salvestatud teavet, võimaldades meil ja meie partneritel eristada teid teistest külastajatest, isegi kui teie identiteet jääb tundmatuks.

Kasutame ka muid tehnoloogiaid, sealhulgas piksleid, kohalikku salvestusruumi, veebi fonte, skripte ja seadme sõrmejäljendamist erinevate eesmärkide jaoks, näiteks teatud funktsionaalsuse pakkumiseks, fontide kuvamiseks või turunduse isikupärastamiseks. Need tehnoloogiad omavad ühist tunnust, et need võivad teid mingil määral ära tunda, eristades teid teistest kasutajatest. Näiteks kombineerib sõrmejäljendamine teie IP-aadressi, kasutatava veebilehitseja, ekraani eraldusvõimet, keele seadeid ja muud teavet, mida teie süsteem iga serverile edastab, tulemuseks on enam-vähem unikaalne sõrmejälje.

Klassifitseerime küpsised ja muud tehnoloogiad järgmistesse kategooriatesse:  

  • Vajalikud: Mõned küpsised (ja muud tehnoloogiad) on veebisaidi toimimise või teatud funktsioonide jaoks hädavajalikud. Näiteks tagavad nad, et saate lehtede vahel liikuda, kartmata vormides sisestatud teabe kadumist, või jääda sisse logituks. Need küpsised eksisteerivad ajutiselt ainult ('seansiküpsised'). Nende blokeerimine võib mõjutada veebisaidi funktsionaalsust. Teised küpsised on vajalikud serveri jaoks, et hoida valikuid või teavet (mida olete sisestanud) seansist kaugemale (nt keeleseaded, nõusolekud, automaatse sisselogimise funktsionaalsus jne). Neis küpsistes on säilivusaeg kuni 24 kuud.
  • Tulemuslikkus: Meie veebisaidi ja sellega seotud pakkumiste optimeerimiseks ja kasutajate vajadustega paremini kohandamiseks kasutame küpsiseid, et salvestada ja analüüsida veebisaidi kasutamist, potentsiaalselt kaugemale ühest seansist. Selle eesmärgi saavutamiseks kasutame kolmanda osapoole analüütikateenuseid. Tulemuslikkuse küpsistel on samuti säilivusaeg kuni 24 kuud, täpsemad andmed leiate kolmandate osapoolte pakkujate veebisaitidelt. Samuti kasutame kolmanda osapoole teenuseid klientidele uuringute läbiviimiseks. Küsitlustes osalemine on vabatahtlik ja vastuseid analüüsitakse anonüümselt.
  • Turundusküpsised: Me ja meie reklaamipartnerid soovime reklaame sihtida võimalikult täpselt, kuvades neid ainult nendele inimestele, keda soovime kõnetada. Meie reklaamipartnerid on allpool loetletud. Selle eesmärgi saavutamiseks kasutame meie ja meie reklaamipartnerid küpsiseid ja sarnaseid tehnoloogiaid, mis saavad salvestada juurdepääsetud sisu või sõlmitud lepinguid. See võimaldab meil ja meie reklaamipartneritel kuvada reklaame, mille arvame, et võiksid teid huvitada mitte ainult meie veebisaidil, vaid ka teistel saitidel, mis kuvavad reklaame meilt või meie reklaamipartneritelt. Nende küpsiste kehtivusaeg varieerub mõnest päevast kuni 12 kuuni, sõltuvalt olukorrast.

Lisaks turundusküpsistele kasutame ka muid tehnoloogiaid, et hallata veebis tehtavat reklaami ja vähendada reklaamikulu raiskamist. Näiteks võime edastada oma kasutajate, klientide ja teiste isikute e-posti aadresse reklaamplatvormide operaatoritele (nt sotsiaalmeedia). Kui need isikud on neile sama e-posti aadressiga registreerunud (mille reklaamplatvormid tuvastavad vastava sobitamisprotsessi abil), näitavad või jäetakse meie reklaamid neile konkreetselt näitamata.

Lisaks võime oma veebisaitidele integreerida täiendavaid kolmandate osapoolte pakkumisi, eriti sotsiaalmeedia pakkujatelt. Need pakkumised on vaikimisi keelatud. Kui need aktiveerite (näiteks nupule klõpsates), võivad need pakkujad tuvastada, et kasutate meie veebisaiti. Kui teil on konto sellel sotsiaalmeedia pakkujal, võib see seostada selle teabega teid ja jälgida teie veebipakkumiste kasutamist. Need sotsiaalmeedia pakkujad töötlevad seda teavet iseseisvate kontrolleritena.

wavecom.ee

Kasutame Google Analyticsi, Google AdWordsi, LinkedIni, YouTube'i, Instagrami, PayPali ja Facebooki küpsiseid ja muid tööriistu.

clients.wavecom.ee

Kasutame Google Analyticsi küpsiseid.

Kuidas keelata küpsised?

Palun pange tähele, et küpsiste täielik keelamine võib viia teie külastatavate veebisaitide funktsionaalsuse vähenemiseni ja sel juhul võib see takistada toodete ja teenuste ostmist clients.wavecom.ee veebisaidilt.

Küpsiste keelamine

Küpsiseid saab keelata teie internetibrauseri sätetes (nt Chrome, Safari, Firefox, Internet Explorer). Vaadake, kuidas keelata küpsiseid oma brauseri Abi lehelt.

Klientide arvamused

Žiga Podgrajšek

Ridango

Wavecom on olnud erakordne partner, pakkudes IT infrastruktuuri teenuseid, mis ei ole mitte ainult usaldusväärsed, vaid ka innovaatilised. Nende teadmised VMware VCloudi lahendustest on aidanud tagada turvalisi ja tõhusaid majutus- ja haldusteenuseid. 

Meie edule on oluliselt kaasa aidanud Wavecomi ennetav lähenemine teabele ja nõuannetele ning nende pühendumine teenindustasemetele. Oleme tänulikud nende jätkuva toetuse ja koostöö eest.

Žiga Podgrajšek - O&M Juht
 

Marko Metsoja

UpHillIT

Tegeledes tarkvaraarendusega, omame vajadust pidevalt luua kiiresti uusi servereid ja neid ka skaleerida. Meie jaoks riistvara omamine ja selle haldamisega tegelemine ei ole kindlasti kooskõlas meie eesmärkidega. Proovinud läbi mitmeid teenusepakkujaid, jõudsime Wavecomi juurde, kus on kõik meie vajadused arvutusvõimsusteks on kaetud. Samuti on teenus väga stabiilne ja lihtne ka soovitada enda klientidele peale arenduse lõppu teenustega jätkamiseks Wavecomi juures.

WaveCom-i teenuse stabiilsus viis meid täiendavalt selleni, et hakkasime sinna peale ehitama automaatset Kubernetese täisautomaatset platvormi, mis teeb nii meie kui klientide elu oluliselt lihtsamaks. Seda ikka kõik selleks, et teenust kasutamiseks ei ole vaja omada ei DevOpse ega isegi mitte IT spetsialiste.

Marko Metsoja - Partner

Toomas Kornet

Semetron

Semetron pakub tervishoiuteenuste osutajatele kaasaegseid ja professionaalseid meditsiinitooteid ja -tehnikat, sh. militaarkasutuseks mõeldud välihaiglaid. Oleme WaveComiga teinud tihedat koostööd juba pea 23 aastat. Wavecom on loonud meile kõrgkäideldava VMware klastersüsteemi (sh. VMware hübriidpilve ja DRaaS lahenduse) ning teostanud meie mobiilsete välihaiglate nutikate võrgusüsteemide lahendused.

WaveComi kompetentne meeskond on olnud reageeriv ja abivalmis, aidates meil kiiresti kohanduda muutuvate tehnoloogiliste vajaduste ja väljakutsetega. Tänu nende pidevale pühendumusele innovatsioonile ja kliendikesksele lähenemisele, pole me kordagi pidanud pettuma WaveComi teenustes ega kompetentsides.

Dr. Toomas Kornet - Partner

Oliver Lepik

bodyparts.ee

Tegeledes auto varuosade hulgimüügiga, on meie jaoks ääretult tähtis meie kliendikeskkonna ülikiire ja tõrgeteta toimimine. WaveCom’i pilveteenus on osutunud meile ideaalseks platvormiks. Saame rahulikult keskenduda oma põhitegevusele, teades et serverialaseid „üllatusi“ ei ole oodata. 

Teenus toimib laitmatult. Küsimuste korral on vastused ühe kiire telefonikõne kaugusel.

Oliver Lepik - Tegevjuht

Janno Oja

Excellent Business Solutions

"Wavecom AS puhul hindame eelkõige hoolsat rätsepatööd meie vajaduste täpsel kaardistamisel ja vastavate süsteemide loomisel.

Meie klientide andmete turvalisus ja kõrgkäideldavus on meile esmatähtis, tugiliini kiirus ja kvaliteet alati oluline. Wavecom AS puhul hindame eelkõige hoolsat rätsepatööd meie vajaduste täpsel kaardistamisel ja vastavate süsteemide loomisel, mis tagab turvalisuse, kõrgkäideldavuse ja kiire ning kvaliteetse ühenduse nii pilveteenuse kui kõnekeskuse jaoks. Kiire reageerimine on selles äris iseenesestmõistetav, aga positiivselt üllatunud oleme proaktiivse hooliva suhtumise ja personaalse hinnakujunduse osas.“

Janno Oja – partner

Žiga Podgrajšek

Ridango

Wavecom on olnud erakordne partner, pakkudes IT infrastruktuuri teenuseid, mis ei ole mitte ainult usaldusväärsed, vaid ka innovaatilised. Nende teadmised VMware VCloudi lahendustest on aidanud tagada turvalisi ja tõhusaid majutus- ja haldusteenuseid. 

Meie edule on oluliselt kaasa aidanud Wavecomi ennetav lähenemine teabele ja nõuannetele ning nende pühendumine teenindustasemetele. Oleme tänulikud nende jätkuva toetuse ja koostöö eest.

Žiga Podgrajšek - O&M Juht
 

Marko Metsoja

UpHillIT

Tegeledes tarkvaraarendusega, omame vajadust pidevalt luua kiiresti uusi servereid ja neid ka skaleerida. Meie jaoks riistvara omamine ja selle haldamisega tegelemine ei ole kindlasti kooskõlas meie eesmärkidega. Proovinud läbi mitmeid teenusepakkujaid, jõudsime Wavecomi juurde, kus on kõik meie vajadused arvutusvõimsusteks on kaetud. Samuti on teenus väga stabiilne ja lihtne ka soovitada enda klientidele peale arenduse lõppu teenustega jätkamiseks Wavecomi juures.

WaveCom-i teenuse stabiilsus viis meid täiendavalt selleni, et hakkasime sinna peale ehitama automaatset Kubernetese täisautomaatset platvormi, mis teeb nii meie kui klientide elu oluliselt lihtsamaks. Seda ikka kõik selleks, et teenust kasutamiseks ei ole vaja omada ei DevOpse ega isegi mitte IT spetsialiste.

Marko Metsoja - Partner

Toomas Kornet

Semetron

Semetron pakub tervishoiuteenuste osutajatele kaasaegseid ja professionaalseid meditsiinitooteid ja -tehnikat, sh. militaarkasutuseks mõeldud välihaiglaid. Oleme WaveComiga teinud tihedat koostööd juba pea 23 aastat. Wavecom on loonud meile kõrgkäideldava VMware klastersüsteemi (sh. VMware hübriidpilve ja DRaaS lahenduse) ning teostanud meie mobiilsete välihaiglate nutikate võrgusüsteemide lahendused.

WaveComi kompetentne meeskond on olnud reageeriv ja abivalmis, aidates meil kiiresti kohanduda muutuvate tehnoloogiliste vajaduste ja väljakutsetega. Tänu nende pidevale pühendumusele innovatsioonile ja kliendikesksele lähenemisele, pole me kordagi pidanud pettuma WaveComi teenustes ega kompetentsides.

Dr. Toomas Kornet - Partner

Oliver Lepik

bodyparts.ee

Tegeledes auto varuosade hulgimüügiga, on meie jaoks ääretult tähtis meie kliendikeskkonna ülikiire ja tõrgeteta toimimine. WaveCom’i pilveteenus on osutunud meile ideaalseks platvormiks. Saame rahulikult keskenduda oma põhitegevusele, teades et serverialaseid „üllatusi“ ei ole oodata. 

Teenus toimib laitmatult. Küsimuste korral on vastused ühe kiire telefonikõne kaugusel.

Oliver Lepik - Tegevjuht

Janno Oja

Excellent Business Solutions

"Wavecom AS puhul hindame eelkõige hoolsat rätsepatööd meie vajaduste täpsel kaardistamisel ja vastavate süsteemide loomisel.

Meie klientide andmete turvalisus ja kõrgkäideldavus on meile esmatähtis, tugiliini kiirus ja kvaliteet alati oluline. Wavecom AS puhul hindame eelkõige hoolsat rätsepatööd meie vajaduste täpsel kaardistamisel ja vastavate süsteemide loomisel, mis tagab turvalisuse, kõrgkäideldavuse ja kiire ning kvaliteetse ühenduse nii pilveteenuse kui kõnekeskuse jaoks. Kiire reageerimine on selles äris iseenesestmõistetav, aga positiivselt üllatunud oleme proaktiivse hooliva suhtumise ja personaalse hinnakujunduse osas.“

Janno Oja – partner

Žiga Podgrajšek

Ridango

Wavecom on olnud erakordne partner, pakkudes IT infrastruktuuri teenuseid, mis ei ole mitte ainult usaldusväärsed, vaid ka innovaatilised. Nende teadmised VMware VCloudi lahendustest on aidanud tagada turvalisi ja tõhusaid majutus- ja haldusteenuseid. 

Meie edule on oluliselt kaasa aidanud Wavecomi ennetav lähenemine teabele ja nõuannetele ning nende pühendumine teenindustasemetele. Oleme tänulikud nende jätkuva toetuse ja koostöö eest.

Žiga Podgrajšek - O&M Juht
 

Marko Metsoja

UpHillIT

Tegeledes tarkvaraarendusega, omame vajadust pidevalt luua kiiresti uusi servereid ja neid ka skaleerida. Meie jaoks riistvara omamine ja selle haldamisega tegelemine ei ole kindlasti kooskõlas meie eesmärkidega. Proovinud läbi mitmeid teenusepakkujaid, jõudsime Wavecomi juurde, kus on kõik meie vajadused arvutusvõimsusteks on kaetud. Samuti on teenus väga stabiilne ja lihtne ka soovitada enda klientidele peale arenduse lõppu teenustega jätkamiseks Wavecomi juures.

WaveCom-i teenuse stabiilsus viis meid täiendavalt selleni, et hakkasime sinna peale ehitama automaatset Kubernetese täisautomaatset platvormi, mis teeb nii meie kui klientide elu oluliselt lihtsamaks. Seda ikka kõik selleks, et teenust kasutamiseks ei ole vaja omada ei DevOpse ega isegi mitte IT spetsialiste.

Marko Metsoja - Partner

Toomas Kornet

Semetron

Semetron pakub tervishoiuteenuste osutajatele kaasaegseid ja professionaalseid meditsiinitooteid ja -tehnikat, sh. militaarkasutuseks mõeldud välihaiglaid. Oleme WaveComiga teinud tihedat koostööd juba pea 23 aastat. Wavecom on loonud meile kõrgkäideldava VMware klastersüsteemi (sh. VMware hübriidpilve ja DRaaS lahenduse) ning teostanud meie mobiilsete välihaiglate nutikate võrgusüsteemide lahendused.

WaveComi kompetentne meeskond on olnud reageeriv ja abivalmis, aidates meil kiiresti kohanduda muutuvate tehnoloogiliste vajaduste ja väljakutsetega. Tänu nende pidevale pühendumusele innovatsioonile ja kliendikesksele lähenemisele, pole me kordagi pidanud pettuma WaveComi teenustes ega kompetentsides.

Dr. Toomas Kornet - Partner

Oliver Lepik

bodyparts.ee

Tegeledes auto varuosade hulgimüügiga, on meie jaoks ääretult tähtis meie kliendikeskkonna ülikiire ja tõrgeteta toimimine. WaveCom’i pilveteenus on osutunud meile ideaalseks platvormiks. Saame rahulikult keskenduda oma põhitegevusele, teades et serverialaseid „üllatusi“ ei ole oodata. 

Teenus toimib laitmatult. Küsimuste korral on vastused ühe kiire telefonikõne kaugusel.

Oliver Lepik - Tegevjuht

Janno Oja

Excellent Business Solutions

"Wavecom AS puhul hindame eelkõige hoolsat rätsepatööd meie vajaduste täpsel kaardistamisel ja vastavate süsteemide loomisel.

Meie klientide andmete turvalisus ja kõrgkäideldavus on meile esmatähtis, tugiliini kiirus ja kvaliteet alati oluline. Wavecom AS puhul hindame eelkõige hoolsat rätsepatööd meie vajaduste täpsel kaardistamisel ja vastavate süsteemide loomisel, mis tagab turvalisuse, kõrgkäideldavuse ja kiire ning kvaliteetse ühenduse nii pilveteenuse kui kõnekeskuse jaoks. Kiire reageerimine on selles äris iseenesestmõistetav, aga positiivselt üllatunud oleme proaktiivse hooliva suhtumise ja personaalse hinnakujunduse osas.“

Janno Oja – partner

kaar