fbpx Availability pilvevarundus | WaveCom

VMware Cloud Director Availability pilvevarundus

VMware Cloud Director Availability annab hübriidpilvele ja varundusele uue tähenduse

Pakume VMware Cloud Director Availability platvormil Disaster Recovery as a Service (DRaaS) pilvevarundust, mis võimaldab replikeerida ja orkestreeritult taastada oma virtuaalmasinaid ja vAppe

 

  • On Premises VMware keskkonnast meie vCloudi
  • Meie vCloudist On Premises keskkonda
  • OnPremises VMware lahendus integreerub lihtsalt meie pilveteenusega ja ei nõua erilahendusi
  • Lahendus pakub maksimaalse võimaliku kaitse ja käideldavuse hoides andmeid erinavates asukohtades
  • ISO27001/9001 sertifitseeritud turvaline Eestis paiknev andmekeskus ja teenus
  • Ise kontrollitav ja hallatav teenus koos seadistava RPO / RPO väärtusega alates 5Min
  • Automaatne orkestreeritud hädataaste nupulevajutusega

 

VMware Cloud Director Availability on võimas varunduse, replikeerimise, migreerimise ja avariitaaste tööriist. Lisaks WaveComi vCloud andmekeskuste omavahelisele kaitsele saab selle abil varundada andmeid enda vSphere’i platvormile ning enda platvormilt WaveComi pilve. Kõike seda saab teha isegi nutiseadmes Cloud Directori HTML5 keskkonnas, kus toimub ka virtuaalmasinate ja muude pilveteenuste haldus.

Uue Cloud Director Availability kasutuselevõtt toimub mõne minutiga. Seejärel on kliendil võimalik ühe keskkonna kaudu näha ühel ekraanil kõikide oma serverite varundust, olgu neid üks või viiskümmend. Andmete varundamine replikeerimisega käib ettemääratud automaatsusega. Nutikas replikeerimine liigutab ainult muutunud andmeplokke. Replikeerimine ei kasuta nagu enamik varunduse tarkvaralahendusi snapshot’e, mis suurema mahuga serverite kettaid friisivad ning tihtipeale andmebaasides ja rakendustes vigu põhjustavad.

 

Andmed säilivad täpselt nii, nagu klient on määranud, näiteks saab otsida üles andmed, mis on varundatud ka 24 päeva tagasi, olenemata sellest, mis nende andmetega edasi on tehtud. RPO / RPO on alates 5 Minutist ehk serveritel on võimalik muutunud plokke replikeerida iga 5 minuti järel, mis tagab erakordse andmete käideldavuse.

Cloud Director Availability on hea rohi tarkvara rikete või pahalaste vastu: kui krüptoviirus tungib ettevõtte andmetesse, saab tagasikerimisnupu abil serverid kerida sinna, kuhu on soov jõuda enne viiruse sissetungi. Ja seda saab kasutaja teha ise vCloud directori portaalis paari kliki ja mõne minutiga.

Suuremate probleemide puhul saab käivitada nupulevajutsega hädataaste protokolli mis käivitab ca 5 minutiga isegi 50 virtuaalmasinat. Olles eelnevalt seadistanud vCloud NSX edge gateway VPN´I on kogu virtuaalne andmekeskus momentaalselt kättesaadav alternatiivses asukohas. Vajadusel saad hädataaste protokolli ka testida kasvõi igapäevaselt. Teostatakse ainult taaste simulatsioon ning varundus töötab edasi.

 

Cloud Director Availability hinnastus

 
   
Ühe VM replikeerimine ja disaster recovery. Iga virtuaalmasina kaitse sisaldab kuni 16vCpu ja 32vGB Compute ressursse vCloud datacentris 15 €
Tier 0 SSD 1GBTier 0 SSD: 60K IOPS   FC   Storage 0.06€ 
Tier 1 SSD 1GB Tier 1 SSD : ZFS SSD NAS  0.03 €
  Hinnasta ja telli

Aadress: Endla 16, Tallinn 10142Telefon: (+372) 685 0000@email