Tõenäoliselt kõige kiirem ja turvalisem veebimajutuse teenus Eestis

speed

Tänaseks oleme kapitaalselt uuendanud oma veebimajutuse serverite riistvara ja võimekust. Kasutame võimsaid HP BL460 G10 servereid koos high end Gold 6126 protsessorite ning 256 GB muutmäluga. Juba eelmisest aastast on igal meie veebimajutuse serveril 20GB võrguühendus. Kõrgkäideldav VMware klastersüsteem garanteerib Sulle töökindla teenuse: serverid asuvad kahes geograafiliselt eri punktides asuvates VMWare active/active klastrites, mille vahel replikeeritakse reaalajas andmeid. See tähendab, et pooled veebimajutuse serverid asuvad meil ühes andmekeskuses ja pooled teises. Ühe serveriruumi pildilt kadumise korral töötavad serverid edasi teises, sest infot talletatakse mõlemas kohas.

Meie andmetel kasutame hetkel kõige uuemat ja võimsamat riistvara eesti turul. Viimatised uuendused riistvaras ja uute veebitehnoloogiate (HTTP/2, PHP-FPM) kasutuselevõtt on loonud olukorra, kus veebimajutuse teenus on enneolematult kiire. Tõenäoliselt pakume kõige kiiremat veebimajutuse teenust Eestis. Testides avanevad sisse lülitatud vahemälu lahendustega kodulehed 0.1 – 0.2 sekundiga. Testimiseks kasutasime enamlevinumatele sisuhaldussüsteemidele ehitatud kodulehti, kus pole kasutatud väga palju graafikat.

Lisaks hakkasime automaatselt uuendama enamlevinud sisuhaldussüsteeme ning võtsime kasutusele tehisintellektil põhineva tarkvaralahenduse Imunify 360, mis kaitseb kodulehti pahavara ja näotustamise eest. Tänu eelpool mainitud uuendustele on enamus kodulehtedest uuendatud viimasele versioonile. Küberründed ja serveri ülekoormused on nüüd praktiliselt kadunud. Sellest tulenevalt, peaks meie uuenenud taristu olema kõige suurema võimekusega, mida Eestis kasutatakse ning ühtlasi pakkuma ka kõige kiiremat teenust.

Aadress: Endla 16, Tallinn 10142Telefon: (+372) 685 0000@email