Teised räägivad – meie teeme!

speed

Sel ajal kui teised räägivad turvalisuse tõstmisest, juurutasime meie ainsana eesti turul uudse automaatika, mis tunneb ära kodulehe sisuhaldussüsteemi ja moodulid ning uuendab neid pidevalt viimasele versioonile. See lahendab ühe suurema probleemi tänapäeva veebimajutuse maailmas — pideva häkkimise uuendamata sisuhaldussüsteemidesse (näiteks WordPress ja Joomla).

Kui enne automaatsete uuenduste sisse lülitamist olid enamus meie klientide sisuhaldussüsteemid vananenud ja üle pooled kriitiliselt (uuendamata kauem kui pool aastat), siis tänaseks on üle 90% kodulehtedest uuendatud viimasele versioonile.

Neli kuud tagasi võtsime kasutusele tehisintellektil põhineva turvatarkvara lahenduse. Uus turvasüsteem kaitseb servereid brute force ja DDoS rünnakute eest, piirab globaalsetele andmetele tuginedes ründajate ligipääsu, enne kui nad jõuavad meie serverit rünnata ning peatab 99% muudest rünnetest. Imunify 360 kaitseb kodulehti samuti pahavara ja näotustamise eest.

Varasemalt tuli meil igapäevaselt tegeleda tuhandete rünnete tõrjumisega. Uuendamata sisuhaldussüsteemide tõttu õnnestus häkkeritel halvimatel päevadel lahti murda 10-20 kodulehte päevas. Tänaseks on turvaintsidentide arv drastiliselt kukkunud. Kõikide meie serverite peale kokku õnnestub halvemal juhul lahti murda 2-3 kodulehte kuus. Kõik ülejäänud ründed on edukalt blokeeritud.

Rakendatud meetmed garanteerivad meile enneolematult stabiilse teenuse. Massilised rünnakud ei muuda enam serverit aeglasemaks ega ei takista teenuseid. Kogu serveri ressurss on suunatud klientide teenindamisele, mitte pahalaste häkkimiskatsete nurjamisele.

Aadress: Endla 16, Tallinn 10142Telefon: (+372) 685 0000@email