Kasutajate arvamused

Excellent business solutions

"WaveCom AS puhul hindame eelkõige hoolsat rätsepatööd meie vajaduste täpsel kaardistamisel ja vastavate süsteemide loomisel."

Excellent Business Solutions Eesti AS on kõige pikaajalisem sertifitseeritud HansaWorldi partner ja ainuesindaja Eestis, olles ühtlasi suurima kasutajate arvuga majandustarkvara pakkuja Eestis.

Excellent kasutab tuhandete Hansa serverite turvaliseks majutuseks WaveCom AS privaatpilve teenust, mille raames paiknevad erinevates serverikeskustes kõrgkäideldavad klastersüsteemid. Samuti on Excellent hiljuti valinud tugiliini parima klienditeeninduse tagamiseks WaveCom ASi VoIP kõnekeskuse.

„Meie klientide andmete turvalisus ja kõrgkäideldavus on meile esmatähtis, tugiliini kiirus ja kvaliteet alati oluline. WaveCom AS puhul hindame eelkõige hoolsat rätsepatööd meie vajaduste täpsel kaardistamisel ja vastavate süsteemide loomisel, mis tagab turvalisuse, kõrgkäideldavuse ja kiire ning kvaliteetse ühenduse nii pilveteenuse kui kõnekeskuse jaoks. Kiire reageerimine on selles äris iseenesestmõistetav, aga positiivselt üllatunud oleme proaktiivse hooliva suhtumise ja personaalse hinnakujunduse osas.“

Janno Oja - partner

PZU Kindlustus

„WaveCom on üks paindlikemaid partnereid, kes oma SLA-kohustusi väga tõsiselt võtavad.“

PZU Kindlustus on üks Kesk- ja Ida-Euroopa suurimaid kindlustusgruppe, mis tegutseb Eestis alates 2013. aastast. Partnersuhe WaveCom'iga algas juba 2011 aastal - siis veel RSA kindlustuse nime all.

WaveCom pakub meile fiiberoptilist internetiühendust, avaliku pilve teenust, VoIP telefonikõnesid ja kõnekeskuse haldust. Neil on väga konkurentsivõimeline hinnapoliitika ja paindlikud tehnilised lahendused.

WaveCom’i meeskonna oskus luua keerukaid tehnilisi erilahendusi kiiresti, kvaliteetselt ja taskukohaselt on märkimisväärne.

Sander Eentalu - IT-teenuste juht

CYBERS 

"Koostöö WaveComiga annab meile kindluse, et klientide küberturvalisus on heades kätes. WaveComi tehnoloogiline platvorm võimaldab pakkuda kõiki vajalikke teenuseid ettevõtte kaitsmiseks seest ja väljast tulevate küberohtude eest."

Küberrünnete keerukus, arv ja mastaap kasvab iga päevaga. Küberkurjategijate tegevust on keeruline ennustada, sest nad kasutavad eesmärkideni jõudmiseks erinevaid meetodeid, näiteks teie IT-keskkonna läbistamist (penetrating) või avalikult saadaolevate veebilehtede muutmist, aga ka inimlike nõrkuste ärakasutamist väärtusliku siseteabe kogumiseks. See võib iga organisatsiooni väga suure pinge alla seada.

CYBERS on regiooni suurim täisteenust osutav küberturvalisusele spetsialiseerinud ettevõte, mis on tegutsenud alates 2010 aastast ja kus töötab üle 30 tippspetsialisti, kes pakub terviklikke küberturbelahendusi nii era- kui ka äriklientidele.

Nikolai Belstein - Tegevjuht