fbpx Kasutajate arvamused | WaveCom

Kasutajate arvamused

Mida kasutajad arvavad

Excellent business solutions

"WaveCom AS puhul hindame eelkõige hoolsat rätsepatööd meie vajaduste täpsel kaardistamisel ja vastavate süsteemide loomisel."

Excellent Business Solutions Eesti AS on kõige pikaajalisem sertifitseeritud HansaWorldi partner ja ainuesindaja Eestis, olles ühtlasi suurima kasutajate arvuga majandustarkvara pakkuja Eestis.

Excellent kasutab tuhandete Hansa serverite turvaliseks majutuseks WaveCom AS privaatpilve teenust, mille raames paiknevad erinevates serverikeskustes kõrgkäideldavad klastersüsteemid. Samuti on Excellent hiljuti valinud tugiliini parima klienditeeninduse tagamiseks WaveCom ASi VoIP kõnekeskuse.

„Meie klientide andmete turvalisus ja kõrgkäideldavus on meile esmatähtis, tugiliini kiirus ja kvaliteet alati oluline. WaveCom AS puhul hindame eelkõige hoolsat rätsepatööd meie vajaduste täpsel kaardistamisel ja vastavate süsteemide loomisel, mis tagab turvalisuse, kõrgkäideldavuse ja kiire ning kvaliteetse ühenduse nii pilveteenuse kui kõnekeskuse jaoks. Kiire reageerimine on selles äris iseenesestmõistetav, aga positiivselt üllatunud oleme proaktiivse hooliva suhtumise ja personaalse hinnakujunduse osas.“

Janno Oja - Nõukogu esimees

PZU Kindlustus

„WaveCom on üks paindlikemaid partnereid, kes oma SLA-kohustusi väga tõsiselt võtavad.“

PZU Kindlustus on üks Kesk- ja Ida-Euroopa suurimaid kindlustusgruppe, mis tegutseb Eestis alates 2013. aastast. Partnersuhe WaveCom'iga algas juba 2011 aastal - siis veel RSA kindlustuse nime all.

WaveCom pakub meile fiiberoptilist internetiühendust, avaliku pilve teenust, VoIP telefonikõnesid ja kõnekeskuse haldust. Neil on väga konkurentsivõimeline hinnapoliitika ja paindlikud tehnilised lahendused.

WaveCom’i meeskonna oskus luua keerukaid tehnilisi erilahendusi kiiresti, kvaliteetselt ja taskukohaselt on märkimisväärne.

Sander Eentalu - IT-teenuste juht

seguru.io

Me oleme WaveCom’i poolt meile pakutavate teenuste osas väga rahul.

WaveCom AS on olnud meie jaoks alati 24/7 olemas ning nad pole siiani kordagi teenustaseme lepingus (SLA) järeleandmisi teinud.

WaveCom’i süsteemid on innovaatilised, lihtsasti kasutatavad ning lisaks läbi meie mobiiliseadmete hallatavad, kust me saame kaugelt jälgida ning manageerida enda ettevõtte infrastruktuuri tehnilist informatsiooni reaalajas.

Ralph Echemendia- Tegevjuht

Sean Arries- IT arendusjuht

Aadress: Endla 16, Tallinn 10142Telefon: (+372) 685 0000@email