Juhtkond

 

 

 

kristian.jpg

+372 685 0001
@email

Kristian Liivak

Tegevjuht, juhatuse liige

Juba lapsena huvitas Kristianit tehnika, mistõttu oli 90ndate keskel ühes Eesti esimeses sideettevõttes tööle asumine ainus loogiline samm.

Veelgi loogilisem oli mõni aasta hiljem Wavecomi asutamine. Ettevõtte igapäevase tööga on ta tihedalt seotud ka täna.

Lisaks ettevõtte igapäevasele juhtimisele on Kristiani põhitööks strateegiate väjatöötamine ja keerukate tehniliste lahenduste ja teenuste arendus. Kõik ettevõtte tehnilised lahendused on valminud just tema käe all. Ta on mentoriks kõikidele töötajatele.

Salasõna igapäevasest tööhullusest väljarebimiseks on purjetamine ja hobilennundus. Salasõna kasutavad kolleegid ühtepuhku, sest merele võetakse nad tavaliselt kaasa. Kristian on ka ettevõtte jahi kapten.

Kristian on Wavecomi juhtinud aastast 2001.

Andres Kukk

Äriarenduse juht, juhatuse liige

Pragmaatilise mõtlemisega Andresel paneb tegelikult silmad särama hoopis inimeste juhtimine. Tema jaoks on oluline väärtuste loomine läbi inimeste ja ettevõtte koostöö arendamise. Andres on olnud tegev eraettevõtluses ja IT sektoris rohkem kui 25 aastat, kuhu jõudis peale paari aastast rakendusmatemaatika tudeerimist Tartu Ülikoolis.

Kuna investeerimine, lugemine ja psühholoogia on tema hobideks, siis WaveCom’is vastutab Andres finantside, äri- ja inimeste arendamise eest. Samuti on ta oma pikaajaliste kogemuste ja oskustega abiks turundusele.

Andrese jaoks on oluline tervislik eluviis. Tohutult energiat saab ta ujudes. Talvel võib teda kohata metsavahelistel suusaradadel. Inspiratsiooni saab ta aga idamaade filosoofiast ning loodusega kooskõlas elamisest.

Andres liitus WaveComi tiimiga aastal 2019.

silver.jpg


 

Silver Kesksaar

Finantsjuht

Silver armastab arvude maailma sama palju kui kolleegid tehnikat. Eriti armastab ta seda, kui summad ja korrutised klapivad. Kui Excel näitab errorit, ei puhka Silver enne, kui kord on jalule seatud.

Silver leiab, et kui töö nõuab raamatupidajalikku täpsust, siis vabal ajal võiksid seda tasakaalustada pehmemad harrastused. Aiandus on tema jaoks suurepärane pingemaandaja.

Ent inimesed on Silveri jaoks arvudega vähemalt sama põnevad. Seepärast uurib ta meelsasti psühholoogia alast kirjandust. Kindlasti on sellest kasu ka finantse juhtides!

anastassia.jpg

+372 5685 0005
@email

Anastassia Altrov

Turundus- ja kommunikatsioonijuht

Väiksena unistas saada baleriiniks kuid peale balletikooli läks hoopis õigust ja programmeerimist õppima. Juhuse tahtel sattus aga finantssektorisse, kus avastas enda jaoks turundusmaailma.

Wavecom’is saab ta ühendada oma elu kaks kirge – turundus- ja tehnikahuvi ning proovile panna oma loomingulisust IT maailmas. Anastassia vastutab ettevõtte brändi kujundamise ja tuntuse eest.

Vabal ajal tegeleb mööbli restaureerimisega või põgeneb argimuredest teatrisse balletti nautima.

Anastassia liitus WaveComi tiimiga aastal 2018.