Blogi

Blogi

Integreeritud SSH terminal ja graafiline Git kasutajaliides

Kõikides meie veebimajutuse pakettides, mis toetavad SSH ühenduse loomist on nüüdsest võimalik kasutada sisse ehitatud SSH konsooli. Samuti lisasime graafilise Git kasutajaliidese Gitweb.

Blogi

Alates sellest nädalast, saab Wavecom'i teenuste eest maksta ka Bitcoinides!

Bitcoin on muutunud järjest populaarsemaks ning on täna kõige levinum krüptoraha. Alates sellest nädalast, saab ka Wavecom'i teenuste eest maksta Bitcoinides.

Blogi

Kolime sinu kodulehe ja postkastid tasuta meie serverisse

Kodulehe ja e-posti kolimine ei ole raketiteadus - meie spetsialistid teevad kogu töö sinu eest ära!

Blogi

Node.js tugi lisatud Performance, Business ja Premium veebimajutuse pakettidele

JavaScript muutub järjest populaarsemaks. Seega on loogiline, et paljud meie klientidest soovisid meie serverites node.js käituskeskkonda kasutada. Meil on hea meel teatada, et oleme klientide soove kuulda võtnud ja tänasest on node.js tugi meie veebimajutustel olemas. Kasutada saab node.js teeke Performance, Business ja Premium pakettides.

Blogi

Imunify360 kaitseb kliente äärmiselt kriitilise turvaaugu eest

Drupali turvalisuse meeskond avastas ja parandas hiljuti kriitilise turvaaugu, mis võimaldab häkkeril kaugkoodi käivitamist SA-CORE-2018-002/CVE-2018-7600. Parandamata jättes võimaldab antud turvaauk teoreetiliselt kodulehe täielikult üle võtta.

Blogi

Pahalased paluvad raha ülekannet

Täna jälle üritati meie finantsjuhile saata kirja minult, palvega kanda Itaaliasse raha. Selliseid kirju saadetakse viimasel ajal massiliselt. Paraku on ka meie klientidest paar läinud pettuse õnge.

Aadress: Endla 16, Tallinn 10142Telefon: (+372) 685 0000wavecom@wavecom.ee