VMware vCloud

VMware vCloud avalik pilv – äritoiminguteks parim serveriplatvorm

Kui vajad paindlikku ja töökindlat lahendust, ega soovi soetada või hallata füüsilist serverit, paiguta oma andmed piiramatute ressurssidega avalikku pilve (public cloud).
WaveCom'i vCloud pilves saad luua täpselt oma ettevõtte vajadustele vastava ajakohase lahenduse, milles

 • võib olla nii üks virtuaalmasin
 • kui ka keeruline IT-taristu, mis sisaldab load balancer’i, tulemüüri ning SSL VPN-i ja võrgu erilahendusi.

WaveCom on VMware vCloud autoriseeritud teenusepakkuja, kelle pilv pakub kõiki VMware tarkvaralise andmekeskuse pea piiramatuid võimalusi.
Microsoft SPLA partnerina pakume Sulle ka kõiki nende serveri ja rakenduste litsentse.

 

 

Kiire üles seada, lihtne kasutada

VMware vCloud avalik pilv võimaldab Sul luua piiramatult servereid ja võrguteenuseid.
Pilveteenuse tellimisel saad valida sobivad komponendid. Iseteeninduses määrad, kui palju protsessoreid, muutmälu, andmeladude ressursse ja IP-aadresse vajad.

 • paindlikult – lisada või eemaldada ressursse mõne klikiga
 • efektiivselt – maksad ainult selle eest, mida kasutad

Meie tehniline tiim migreerib VMware konverteri abil ilma lisatasuta  Sinu  olemasolevad füüsilised või virtuaalsed serverid minimaalse ajakuluga    uude   keskonda.

Mugav ja võimekas iseteenindus

VMware vCloud director haldusliides annab Sulle seadistamisel vabad käed. Lisaks vAppide ja pilveserverite loomisele saad lihtsalt ka

 • valida võrgu erilahendusi ja privaatvõrke
 • luua ja hallata load balancer’i ja SSL VPN-ühendusi
 • seadistada tulemüüri

vCloud Connector tarkvaraga saad muuta meie pilve oma privaatpilve pikenduseks ja saad selle abil oma vCenter serverit kasutada pilve halduses.

Kõrgkäideldav = töökindel

Kõrgkäideldav VMware’i klastersüsteem garanteerib töökindla teenuse: serverid asuvad kahes eri andmekeskuses asuvas VMware’i vSphere klastris, mille vahel replikeeritakse andmeid reaalajas. Isegi ühte tervet serveriruumi hõlmava rikke korral töötavad serverid edasi, sest info on talletatud mõlemas asukohas. Üksiku serveri rikke puhul starditakse virtuaalmasinad koheselt klastri tervel serveril ilma vähimagi andmekaota.

Avaliku pilve teenus on hooldusvaba, seetõttu ei esine pilve töös katkestusi ka vSphere host serverite hooldamise tõttu. Hoolduse ajal liiguvad virtuaalmasinad VMware vMotion lahenduse abil automaatselt teisele serverile, ilma et operatsioonisüsteem sellest teaks või toimuks teenustes vähimatki viidet.

Piiramatu võrguressurss

Iga Sinu pilveserver omab 10 GbE võrguühendust nii Eesti kui ka rahvusvaheliste võrkudega. Iga meie vSphere host server kasutab 4x10 GIG võrguühendust Cisco erinevate Cisco Nexus 5596 datacenter switchidega mille võimekus on 1.92 terabits/sec

Sinu võrgusegmendis ei katke liiklus kunagi, sest võrgulüüs kasutab Cisco GLBP protokolli. Liiklus toimub korraga läbi meie kahe marsruuteri, mis paiknevad erinevates asukohtades ja on ühendatud ka erinevate merekaablitega liikluseks Eestist välja. Vajadusel toimub ka võrguliikluse balansseerimine.

VMware NSX võrgu virtualiseerimise ja turvalisuse platvorm pakub tõelise Software-Defined Data Center (SDDC) kogemuse. NSX võimaldab tarkavaraliselt keeruliste segmenteeritud võrgulahenduste loomist virutaliseerimise tasandil. See toimub loetud minutitega, ilma aplikatsioonide töö katkemiseta. Oma serverid    saad  ühendada   läbi    NSX   Edge Services Gateway  OSPF ja BGP ruutingutega.    SSL, L2 ja IPSEC VPN’i abil saad turvalise ligipääsu, kas oma võrkudele või teatud aplikatsioonidele.

Andmed ja varundus

Oma andmeid hoiad meie HUAWEI OceanStore Enterprise andmeladudes. Kasutusel on SSD kettamassiivid, mis toetavad kuni 100k IOP´si ja tagavad Sinu pilve kiire töö ja olematu latentsi. Saadaval on ka HPE MSA2040 SAS ja MLSAS FC massiivid ja ISCSI/NFS ning CIFS tehnoloogial NAS arhiveerimisruum.

Näiteks võid pilveserveri opsüsteemi paigaldada kiirele SSD kettale ning lisada sellele failide hoidmiseks suurema hulga soodsat SAS kõvakettaruumi.

Sinu andmeid varundatakse VMware replikeerimise tehnoloogia abil pidevalt meie off-site VMWare klastrisse, mis võtab hädaolukorras üle peamise andmekeskuse töö. Off-site asukohas saab nn. „Rewind“ nupu abil virtuaalmasinatega minna nädalaid ajas tagasi. Enne halba tarkvarauuendust tehtud „Snapshot“iga saad hetkega taastada endise olukorra.

Tehnika viimase sõna serverid ja tarkvara

WaveCom’i avalik pilv kasutab HPE tehnika viimase sõna BL460 GEN 10 servereid. Serverid on varustatud ülivõimsate Intel® Xeon® Gold 6126 protsessoritega, mis töötavad 2.6-3.7 GHz taktsagedustel. Serverid paiknevad erinevates HPE C7000 Bladecenterites, kus on dubleeritud kõik sõlmed. Blade serverikeskuse šassii saab toite kuuest erinevate UPS-idega ühendatud liiasest toiteplokist, mis tagab sujuva töö ka voolukatkestuse ja rikete korral.

WaveCom'i VMware vCloud pilv kasutab vSphere virtualiseerimistarkvara, mis pakub suurimat töökindlust, efektiivsust ning kasutusmugavust ja omab sisse ehitatud kõrget turvalisust. VMware vSphere tarkvara kasutavad pea kõik Fortune 500 ettevõtted. WaveCom on VMware pikaajaline partner ning autoriseeritud VMware vCloud teenusepakkuja.

Kasutajate arvamused

 • Excellent business solutions

  "Wavecom AS puhul hindame eelkõige hoolsat rätsepatööd meie vajaduste täpsel kaardistamisel ja vastavate süsteemide loomisel."

  Janno Oja

 • PZU kindlustus

  „WaveCom täidab SLA kohustusi hindele 5. Reageerimine on kiire ja probleeme pole.“

  Sander Eentalu

vCloud avaliku pilve demo

Palun täitke allpool toodud vorm ja saadame Teile ligipääsu täisfunktsionaalsele VMware vCloud avaliku pilve kasutajaliidesele.

CAPTCHA
Käesoleva CAPTCHA abil saame olla kindlad, et olete inimene ja vältida automaatset rämpsposti saatmist.

Wavecomi avalikus pilves on Sul piiramatult ressursse ja võimalusi.

 

 

 

 

Aadress: Endla 16, Tallinn 10142Telefon: (+372) 685 0000@email