VMware vCloud

VMware vCloud avalik pilv – äritoiminguteks parim serveriplatvorm

Kui on vaja paindlikku, töökindlat ja kõrgkäideldavat andmekeskuse lahendust ja puudub soov soetada või hallata oma serveritaristut, saab oma andmed paigutada WaveCom’i piiramatute ressurssidega avalikku vCloud pilve.

WaveCom'i vCloud pilves saab luua täpselt oma ettevõtte vajadustele vastava ajakohase lahenduse, milles:

 • võib olla nii üks virtuaalmasin
 • kui ka keeruline suurettevõtte IT-taristu, hajutatud erinevates andmekeskustes
   

Miks eelistada WaveCom’I avalikku vCloud pilve? 

Erinevalt paljudest teistest teenusepakkujatest, põhinevad meie pilveteenused VMware Enterprise tarkvaral mida kasutavad enamus Fortune 500 ettevõtted. WaveCom on VMware pikaajaline partner ja vCloud autoriseeritud teenusepakkuja, kelle pilv pakub kõiki VMware tarkvaralise andmekeskuse piiramatuid võimalusi sh VMware NSX, vCloud availability ja vCloud Director haldusliides. 

WaveCom’i teenused on majutatud meie uues innovatiivses ja turvalises andmekeskuses.  Loe täpsemalt siit

Meie tehniline tiim migreerib tasuta sinu olemasolevad füüsilised või virtuaalsed serverid minimaalse ajakuluga uude keskonda. Microsoft SPLA partnerina pakume ka kõiki nende serveri ja rakenduste litsentse.

Kutsume kõiki proovima meie pilveserveri teenust, pakkudes kuu aega kasutamist tasuta. *

Selleks vormista tellimus, kasutades promokoodi WAVECOM-VCLOUD

 

 

Kiire üles seada, lihtne kasutada

Pilveteenuse tellimisel saab valida sobivad komponendid nagu protsessoreid, muutmälu, andmelaod  ja IP-aadressid.

 • paindlikult – lisada või eemaldada ressursse mõne klikiga
 • efektiivselt – kliendid maksavad ainult selle eest, mida hetkel on vaja

Serverite või teenuste ressursse saab suurendada või vähendada mugavalt ja operatiivselt iseteeninduses. Kliendid ei sõlmi pikaaegset fikseeritud kohustustega lepingut. 

Teenusplatvorm

Kõrgkäideldav VMware vSphere Enterprise Plus tarkvaraline andmekeskus pakub suurimat töökindlust, efektiivsust ning kasutusmugavust ja omab sisse ehitatud kõrget turvalisust.

VMware vCloud director haldusliides annab seadistamisel vabad käed ja võimaldab mõne klikiga luua piiramatult servereid ja võrguteenuseid.

Kiired vastused päringutele ja tugi lubatud SLA raames

Pakume igapäevast tuge platvormiga seotud küsimustes ja vastame päringutele keskmiselt 30 minutiga.

Meie võtmeklient on mahukaid kõrgkäideldavaid IT-teenuseid pakkuv või tarbiv ettevõte. Tunneme oma võtmekliendi vajadusi ja võtame vastutuse, pakkudes asjakohaseid SLA tingimusi ja otsesuhtlust meie ekspertidega reaalajas ning 24x7

Serverid

WaveCom’i avalik pilv kasutab meie Endla andmekeskuses HPE tehnika viimase sõna BL460 GEN 10 servereid. Serverid on varustatud ülivõimsate Intel® Xeon® Gold 6126 protsessoritega, mis töötavad 2.6-3.7 GHz taktsagedustel. Tagamaks maksimaalset käideldavust, hoiame servereid kolmes erinevas kapis asuvates HPE C7000 Bladecenter süsteemides, kus on dubleeritud kõik sõlmed. Blade serverikeskuse süsteem saab toite kuuest erinevate UPS-idega ühendatud liiasest toiteplokist, mis tagab sujuva töö ka voolukatkestuse ja rikete korral.  Meie Ädala andmekeskus pakub soodsamat compute node hinnastust kasutades HPE BL460 GEN 9 serverites Xeon E5-2640v protsessoreid.

Avaliku pilve teenusel ei esine pilve töös katkestusi ka vSphere host serverite hooldamise ja uuendamise ajal. Hoolduse ajal liiguvad virtuaalmasinad VMware vMotion lahenduse abil automaatselt teisele serverile, ilma et operatsioonisüsteem sellest teaks või toimuks teenustes märgatavat viidet. Üksikut serverit või siis terve kappi hõlmava rikke puhul starditakse virtuaalmasinad koheselt klastri teistes serverites ilma vähimagi andmekaota.

Võrk

VMware NSX võrgu virtualiseerimise ja turvalisuse platvorm pakub tõelise Software-Defined Data Center (SDDC) kogemuse. Cross vDC NSX võimaldab tarkavaraliselt keeruliste segmenteeritud võrgulahenduste loomist virtualiseerimise tasandil läbi erinevate andmekeskuste. See toimub loetud minutitega, ilma aplikatsioonide töö katkemiseta. 

Oma serverid saab ühendada läbi NSX Edge Services Gateway OSPF ja BGP ruutingutega. SSL, L2 ja IPSEC VPN’i abil saad turvalise ligipääsu, kas oma võrkudele või teatud aplikatsioonidele. NSX  sisseehitatud nutikas vertikaalne tulemüür kaitseb  väliste ohtude eest ja horisontaalne tulemüür piirab sisese liikkluse. Load balancer lahendus suunab välise liikluse nutikalt siseste serverite vahel kasutades erinevaid algoritme.

Iga pilveserver omab 10 GbE võrguühendust nii Eesti kui ka rahvusvaheliste võrkudega. Iga meie vSphere host server kasutab 4x10 GIG võrguühendust Cisco erinevate Cisco Nexus 5596 datacenter switchidega, mille võimekus on 1.92 terabits/sec.

Sinu võrgusegmendis ei katke liiklus kunagi, sest võrgulüüs kasutab Cisco GLBP protokolli. Liiklus toimub korraga balansseerituna läbi meie kahe marsruuteri, mis paiknevad erinevates asukohtades ja on ühendatud ka erinevate merekaablitega liikluseks Eestist välja.

Varundus ja instant disaster recovery

vCloud Availability on premises ja cloud to cloud tarkvara võimaldab replikeerida vAppe ja VM´e eri andmekeskuste vahel reaalajas.

Teenus võimaldab isegi ühte tervet serveriruumi hõlmava rikke korral taastada oma keskonna minutitega ühe nupulevajutusega. Sama lahendust saab kasutada ka DRaaS teenusena, mis laiendab on premises VMware süsteemid meie vCloud andmekeskusse.

Andmeid varundatakse VMware replikeerimise tehnoloogia abil pidevalt meie andmekeskusse, mis võtab hädaolukorras üle peamise andmekeskuse töö. 
Off-site asukohas saab teostada ka üksiku VM´I taaste ja nn. „Rewind“ nupu abil virtuaalmasinatega minna nädalaid ajas tagasi. Kui leitud sobiv taastepunkt saab liigutada VM´I tagasi On-site asukohta.

Enne halba tarkvarauuendust tehtud „Snapshot“iga saab hetkega taastada endise olukorra.

Kasutajate arvamused

 • Excellent business solutions

  "Wavecom AS puhul hindame eelkõige hoolsat rätsepatööd meie vajaduste täpsel kaardistamisel ja vastavate süsteemide loomisel."

  Janno Oja

 • PZU kindlustus

  „WaveCom täidab SLA kohustusi hindele 5. Reageerimine on kiire ja probleeme pole.“

  Sander Eentalu

 • seguru.io

  „WaveCom AS on olnud meie jaoks alati 24/7 olemas ning nad pole siiani kordagi teenustaseme lepingus (SLA) järeleandmisi teinud.“

  Ralph Echemendia ja Sean Arries

vCloud avaliku pilve demo

Palun täitke allpool toodud vorm ja saadame Teile ligipääsu täisfunktsionaalsele VMware vCloud avaliku pilve kasutajaliidesele.

CAPTCHA
Käesoleva CAPTCHA abil saame olla kindlad, et olete inimene ja vältida automaatset rämpsposti saatmist.

Wavecomi avalikus pilves on Sul piiramatult ressursse ja võimalusi.

Kutsume kõiki proovima meie pilveserveri teenust, pakkudes kuu aega kasutamist tasuta. *

Selleks vormista tellimus, kasutades promokoodi WAVECOM-VCLOUD

 

*Teenus on mõeldud ainult tegutsevatele ettevõttele, kes soovivad seda kasutada sihipärselt ja vastavuses meie teenuse osutamise tingimustega. Enne liitumist, tutvu meie tingimustega siin. WaveCom AS jätab endale õiguse valida kliente ning keelduda teenuse osutamisest juhul, kui tekib kahtlus väärkasutuses.

 

 

 

 

Aadress: Endla 16, Tallinn 10142Telefon: (+372) 685 0000@email